Суббота, 21.07.2018, 00:18

Главная » 2018 » Июль » 3 » Актуально......
06:02
Актуально......

ЧС-2018 Бельгія – Японія: найкраща атака творить диво-камбек, унікальні й історичні рекорди та 35 ударів

00:50 3833Читать на русском

Бельгія – Японія: звіт і рахунок матчу 1/8 фіналу Чемпіонату світу 2018

Бельгія та Японія зустрічалися у матчі 1/8 Чемпіонату світу 2018. Звіт і рахунок гри читайте на "Футбол 24".

Матч Бельгія – Японія почався о 21:00. Японія стартувала з атак. Кагава на 1-й хвилині ледь не влучив у нижній кут дальнім ударом. Перші удар і кутовий Бельгія заробила тільки на 16-й. Перед тим Карраско заплутували ноги в межах штрафного, але екс-зірка Атлетіко забув впасти, і суддя не наважився призначати пенальті.

Бельгія – Японія – відео голів

Лукаку двічі звільнявся від опіки, відразу ж пробивав, але "самураї" насмерть лягали під удар. Де Брюйне та Азар в компанії Ромелу взялись за свою справу. Японців затиснули в їхньому штрафному та змусили грати сліпо на відбій, і ось уже Азар бомбардує ворота здалеку, а з-під ноги Лукаку двічі поспіль вибивають м'яч.

Бельгія – Японія: ОНЛАЙН-трансляція

Японці непогано огризнулись на 31-й. Нагатомо зліва увірвався у штрафний, Інуї несподівано виграв верх, але занадто слабо пробив – Куртуа проблем не відчув. А ось наприкінці першого тайму Тібо після легкого рикошету від японця Осако, здавалось, прибрав снаряд до рук, однак раптово пропустив його між ними і своїми ногами. На щастя "червоних дияволів", м'яч не встиг дострибати до лінії воріт.

Бельгія – Японія: прогноз на матч 1/8 фіналу ЧС-2018

Майже відразу після перерви японці сенсаційно відкрили рахунок. Вертонген пропустив розрізний пас на Харагучі, і новачок Ганновера розхитав захисника та пробив у дальній нижній кут повз руки Куртуа. Азар міг відразу ж зрівнювати, але поцілив у стійку ударом у дотик. Ніби цього було мало, японці ще раз шокували Бельгію. Інуї дальнім ударом не залишив Куртуа шансів на порятунок. Японці до певного часу перекривали Лукаку, а коли Ромелу пробивав ніяк не міг влучити у ворота.

Бельгія – Японія, матч 1/8 фіналу ЧС-2018: відео фантастичного гола Вертонгена

На допомогу бельгійцям прийшов захисник, якому треба було виправлятись. Ян Вертонген головою з незручної позиції відправив м'яч по дузі у сітку – як таке взагалі може залітати? А через 5 хвилин Азар подав зліва, Феллаїні знищив суперника на другому поверсі і зрівняв рахунок. Майже миттєво Кагава штрафному обіграв Меньє, але шлагбаум від Алдервейрелда завадив голу.

Черговим розрізним пасом японці вивели Хонду на побачення з Куртуа, але гострий кут не дозволив забити. У наступній атаці героїчний голкіпер Кавасіма спочатку парирував удар впритул від Шадлі, а потім майже миттєве добивання Лукаку.

І все ж Бельгія вирвала перемогу. На останніх секундах Хонда з дальнього стандарту міг забивати, якби не класний сейв Куртуа. Японці пішли вперед на подачу кутового і пропустили контру. Воротар кидає на хід де Брюйне, Кевін пасує направо на Меньє, той в центр – Лукаку пропускає наліво, а Шадлі розстрілює Кавасіму.

У чвертьфіналі ЧС-2018 6 липня ми побачимо суперматч Бразилія – Бельгія.

Найкраща атака Чемпіонату світу 2018 нищить усе на шляху, але що з обороною?

Ніхто на турнірі (а більшість команд зіграли по 4 матчі) досі не добив навіть до 10 голів, крім них. Бельгія забила 12 і є абсолютно найрезультативнішою командою турніру. Кевін де Брюйне скільки завгодно може обрізатись в центрі поля, чим допомагати супернику відзначитись. Ромелу Лукаку може мільйон разів пробивати у голкіпера чи повз ворота. Нехай Еден Азар хоч до ранку стукатиме в каркас воріт, а Мертенс розсіяно витатитие у хмарах цілу годину безцінного часу. Але ця Бельгія все одно своє заб'є.

Є щось диявольське у цій команді. За рахунку 0:2 на 68-й хвилині, не соромно зізнатись, було відчуття, що в цьому матчі вже все. Але ж як вони все перевернули. Не плакали, що м'яч ніяк не заходить, а йшли і йшли вперед, наче термінатори. Побороли нефарт пекельною працею своїх лідерів лінії атаки – Азара, де Брюйне, Меньє, який хоч і є захисником, завжди перший лізе в напад.

Однак є у них величезна вразливість, яку ті ж бразильці мають безжально використати. Захист команди Мартінеса – то є просто кінокомедія, цитуючи класика. Воротар Куртуа на рівному місці ледь не запустив собі "метелика" між руками і ногами. Вертонген, звичайно, забив диво-гол, але його подарунки суперникам жахають. Японії дозволили створити стільки моментів, скільки у них було чи не за весь груповий етап. Ця надмірна гостинність захисту, здається, і відділяє Бельгію від тої збалансованої команди, яка виграє титули.

Нереальна лава запасних "червоних дияволів"

Дріс Мертенс провалив матч? У Лукаку не найкращий вечір? Не біда, коли в тебе в ролі резервістів Маруан Феллаїні та Насер Шадлі, які перевернули гру своїми голами. Півзахисники Манчестер Юнайтед і Вест Бромвіча стали творцями унікального рекорду – вперше в історії плей-офф чемпіонатів світу 2 гравці однієї команди, які вийшли на заміну, забили гол.

А є ж ще брат Едена Азара Торган, Батшуаї, який багато моментів втрачає, але й створює, Тілеманс, гармата якого ледь не прибила англійців, травмований Янузай – автор переможного гола у 3-му турі. Резерви невичерпні, і хто тепер згадує невикликаного Раджу Наінгголана?

Браво, Японія!

Команда Нісіно організувала найбільше позорище Мундіалю, останні 10 хвилин матчу проти Польщі, в якому програвала, пасивно катаючи м'яч на своїй половині поля – страх пропустити ще і вилетіти був більшим, ніж бажання не програти. Однак "самураї" сповна відновили свою честь таким могутнім матчем.

Те, як вони рвали оборону "дияволів" на шматки, просто зачаровувало. Кагава, Інуї, Осако, Хонда після виходу на заміну грали в атаці так, немов готувались до цього матчу все своє життя. Кавасіма у воротах творив диво за дивом і це саме життя, здавалось, був готовий покласти на полі. Дух войовничих і безстрашних японців, від яких настраждались американці в 1940-х, витав над Ростов Ареною. Яку ж непросту команду (хай і у спарингу) збірна України у березні обіграла!

Ці хлопці не планували "брати у полон" – тільки перемога у війні до останнього патрона з класнішим противником. Не розрахували сил, на цьому й погоріли. Кожний героїчний камбек – це чиясь велика трагедія і гіркі сльози. Японці заслуговували на більше, як мінімум на овертайм. Їх по-людськи дуже-дуже шкода. Та, як би не цинічно звучало, нам з вами нічого сумувати: вивіска Бразилія – Бельгія значно звабливіша та обіцяє ледь не передчасний фінал ЧС-2018.

Цікаві факти

Бельгія встановила ще й історичний рекорд, але зі знаком мінус. Уперше в історії ЧС команда на стадії плей-офф пропускає голи у свої ворота 12 матчів поспіль. Серія бельгійців триває з 1934 року по 2018-й. Символічно, що вони перевершили своїх сусідів Нідерланди (11 матчів, 1994-2014).

Востаннє подібний камбек у плей-офф чемпіонатів світу траплявся 52 роки тому, коли Португалія у чвертьфіналі програвала Північній Кореї 0:3, але зуміла вирвати перемогу 5:3 ще в основний час. Але такого, щоб за 20 з гаком хвилин програвати у 2 м'ячі і виграти за цей короткий проміжок, фактично й не пригадаєш.

Сама ж Бельгія не відігравала мінус 2 голи з ЧС-1954, коли зіграла з Англією 4:4 у групі.

Японія ніколи не забивала стільки на одному Чемпіонаті світу (6 голів) і вперше відзначилась у плей-офф (гол Харагучі став історичним).

Команди на двох настріляли 35 ударів (Бельгія 24, Японія 11) – це більше на етапі 1/8 фіналу, ніж будь-коли.

Насер Шадлі забив 2-й найпізніший гол в історії плей-офф чемпіонатів світу – на 93:43. Пізніше в основний час відзначався лише Франческо Тотті в матчі проти Австралії (94:24). Італія тоді на ЧС-2006 довела справу до золота!

ЧС-2018, 1/8 фіналу

Бельгія – Японія – 3:2

Голи: Вертонген, 69. Феллаїні, 74, Шадлі, 90+4 – Харагучі, 48, Інуї, 52

ЧС-2018 Бразилія – Мексика: перемога на класі пентакампеонів, зірка Вілліана та ефективність Неймара

2 липня 19:43 3351 Читать на русском

ЧС-2018 Бразилія – Мексика: пентакампеони здобувають перемогу на класі й виходять у чвертьфінал

Збірна Бразилії здолала збірну Мексики в матчі 1/8 фіналу чемпіонату світу-2018 із рахунком 2:0. Звіт про поєдинок читайте на "Футбол 24".

Зі стартових хвилин зустрічі ініціативою несподівано заволоділи мексиканці. Вже в перші 5 хвилин підопічні Осоріо кілька разів ефектно проривалися флангами й намагалися завантажити роботою оборону "селесао" та їхнього кіпера Аліссона. Особливо активним був Гуардадо, який двічі за кілька хвилин створив небезпеку поблизу воріт бразильців.

Бразилія – Мексика – 2:0 – відео голів та огляд матчу

Відповісти збірна Бразилії спробувала на 5-й хвилині. Хавбек Барселони Філіппе Коутінью непогано пробив із 25-ти метрів, але Очоа спокійно парирував удар по центру воріт. Проте, ще до середини першого тайму територію продовжували контролювати мексиканці. В одному з епізодів Лосано з правого флангу намагався прострілити на Чічаріто, який одиноко перебував перед воротами, але півзахиснику бракувало точності.

Перша половина стартового тайму яскраво оголила головну проблему бразильців – фланги. Фагнер і Філіпе Луїш розпочали Мундіаль у статусі резервістів, а Гуардадо та Лосано в цей вечір повністю довели, що це не було випадковістю. Особливо важко було оборонцю Корінтіанса на правому фланзі. Фагнер так настраждався від атакувальної лінії мексиканців, що з 15-ї хвилини при обороні власних воріт йому активно почав допомагати Вілліан.

Із 25-ї хвилини ініціатива поступово перейшла до Бразилії, а Мексика почала шукати щастя в контратаках. Небезпечніше, при цьому, діяли підопічні Тіте. Бразильці добряче притисли "Триколор" до власних воріт і лише Очоа, який вкотре спіймав кураж у матчі за збірну, на останньому рубежі не дав змоги забити Жезусу, Неймару та Коутінью. Але такі 0:0 після першої половини гри були багатообіцяючими. Принаймні, з'явилася впевненість, що команди заб'ють в основний час.

Бразилія – Мексика: онлайн-трансляція матчу 1/8 фіналу ЧС-2018 – як це було

У перерві Хуан Карлос Осоріо вирішив повернути Мексику до звичної на ЧС-2018 схеми: він зняв ветерана Рафу Маркеса та випустив вінгера Лаюна. Та відкрити рахунок на старті другого тайму зуміли бразильці. Неймар класно кинув Вілліана у прорив до вільної зони, а вже звідти хавбек Челсі відмінно прострілив уздовж воріт і дозволив Нему спокійно записати гол до свого активу.

Майже відразу Вілліан продемонстрував ще цілу серію своїх чудових проривів у серце оборонних редутів мексиканців, а його почин спробували підтримати і партнери. Неймар почав у фірмовому стилі активно зміщуватися з м'ячем до центру з лівого флангу. А ще в одній із атак Паулінью класно пробив в один дотик після пасу з флангу. Очоа, однак, знову показав класну гру на лінії.

На 61-й хвилині бразильцям взявся відповісти Вела. Вінгер пробив метрів із 25-ти під поперечину, але Аліссон зумів відбити м'яч на кутовий. За дві хвилини знайшлася відповідь і в "селесао". Вілліан після чергового прориву правим флангом теж класно бив під поперечину, але Очоа зумів здійснити надцятий сейв.

"Триколор" усіма силами пішов вперед, але спроби мексиканців зрівняти рахунок несли менше небезпеки, ніж контратаки бразильців. Не маючи змоги продертися крізь тандем центрбеків Тьягу Сілва-Міранда, підопічні Осоріо взяли на озброєння удари здалеку та простріли з флангів. Але обом варіантам атак від збірної Мексики явно бракувало вишуканості та точності. До того ж, коли ж чогось не вистачало бразильським захисникам, то їм відразу на допомогу приходив Аліссон.

Зрештою джокера в поєдинку витягнув керманич пентакампеонів Тіте. Він замінив непомітного Коутінью на Фірміно, а той вже через два оберти секундної стрілки оформив перший для себе гол на Мундіалі. Неймар отримав класну передачу від Фернандінью, протягнув м'яч лівим флангом і вивів Боббі на порожні ворота – 2:0.

Другий забитий м'яч за кілька хвилин до кінця матчу фактично зняв усі запитання про переможця. І навіть 6 доданих арбітром хвилин не допомогли мексиканцям створити жодного по-справжньому небезпечного момента. Збірна Бразилії спокійно довела поєдинок до переможного кінця та підтвердила свій статус фаворита чемпіонату світу-2018. Тепер пентакампеони чекатимуть на результат матчу Бельгія – Японія, щоб дізнатися ім'я свого суперника в чвертьфіналі.

Ефективний Неймар

Нападник Парі Сен-Жермен не так яскраво розпочав Мундіаль, як того від нього очікували. Здавалося б, йому довелося пережити насмішки та критику за все – від нового стилю зачіски до частих падінь. Проте, поступово Неймар починає проявляти себе справжнім лідером збірної. І відбувається це там, де найбільш потрібно – на полі.

Сьогодні він заробив 2 очки за системою гол+пас. Але цінність Неймара в іншому. Форвард зумів забити тоді, коли "селесао" цього найбільше потребували. Вони непогано завершили перший тайм і мали право в перерві сподіватися на позитивний результат. Але саме 26-річний нападник своїми грою і статусом створював вільні зони, куди часто вривалися партнери.

Перший гол бразильців є показовим. Неймар зібрав на собі оборонців, а потім класно кинув у прорив Вілліана. Але те, що він зробив далі є надзвичайною потіхою для тренерського штабу. Форвард не вимкнувся з епізоду, а побіг створювати перевагу на останній лінії атаки. Забити після прострілу Вілліана вдалося саме йому, але варто відзначити, що це готові були зробити мінімум ще двоє гравців – Жезус і Паулінью.

Біда з флангами

Втрата Даніло та Марсело ледь не стали злим роком для Бразилії. Неймовірно активний стартовий відрізок від збірної Мексики міг мати фатальні наслідки, якби "Триколор" зумів забити. Головна "заслуга" в чудовому дебюті підопічних Осоріо належить тим, хто замінив травмованих флангових захисників – Фагнеру та Філіпе Луїшу.

Неймовірно важко було Фагнеру. Граючи за Корінтіанс, він нечасто зустрічається із суперниками топ-класу, тому до поєдинку з мобільною атакою мексиканців виявився неготовим. Його провали в обороні припинилися лише тоді, коли 29-річний оборонець почав отримувати допомогу від Вілліана, енергії якого вистачило для гри по всьому периметру поля.

На Мундіалі розпочалася пора вирішальних матчів і для здобуття перемог команді Тіте потрібен баланс. Без вирішення проблем із фланговими захисниками пентакампеонам буде важко претендувати на черговий титул найсильнішої збірної планети.

Вілліана тепер захочуть усі топ-клуби Європи

Ще кілька днів тому повідомлення про те, що Вілліан зацікавив Барселону сприймалися з посмішкою. Куди, мовляв, йому на Камп Ноу, якщо навіть у Челсі він не є безумовним гравцем основи. Екс-"гірник" усім критикам відповів грою. Сьогодні він був найкращим на полі в складі обох команд і лише нудні експерти в ФІФА могли віддати нагороду MVP матчу комусь іншому.

Бразильський вінгер встигав усюди – в обороні та в атаці, на обох флангах поблизу чужих воріт, у центрі поля, коли блідо виглядав Коутінью. Тепер на Вілліана, дні якого в Челсі злічені, точно побільшає претендентів. Якщо він разом із Неймаром і надалі гратимуть так на Мундіалі, то головний тренер збірної Тіте може навіть не турбуватися про невдачі Габріеля Жезуса в нападі.

– Бразилія провела найбільше матчів на чемпіонатах світу проти одного суперника, який не зумів їй забити. Таких поєдинків із мексиканцями вже п'ять.

– Бразилія стала найбільш результативною командою світових першостей. Тепер у "селесао" 228 голів на мундіалях.

– Гільєрмо Очоа зробив 8 сейвів у матчі проти бразильців. На Мундіалі в Росії більше сейвів за 90 хвилин голкіперам вдалося зробити лише одного разу – в поєдинку з Німеччиною це зробив сам Очоа.

Бразилія – Мексика – 2:0

Гол: Неймар, 51, Фірміно, 88

Просмотров: 32 | Добавил: Administrator | Рейтинг: 0.0/0