Среда, 18.10.2017, 13:03
Федерация футбола Одессы
 
Меню сайта

Поиск

Календарь
«  Август 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031

Инфо поддержка

RSS Одесса-Спорт

ПФК «Реал Фарма»

ФК «Одесса»

ФК SOHO.NET

ДЮСШ-11

ФСК «Ильичёвец»

Реклама

Главная » 2017 » Август » 4 » Ліга Європи 2017/2018: Розклад і результати матчів
14:01
Ліга Європи 2017/2018: Розклад і результати матчів

 

Календар і результати матчів Ліги Європи сезону 2017/2018

Знай.Спорт пропонує до вашої уваги розклад і результати матчів Ліги Європисезону 2017/2018, фінал якої відбудеться 16 травня 2018 року в Ліоні на Стад-де-Ліон.

Ліга Європи 2017/2018

Третій відбірковий раунд

Матчі-відповіді

2 серпня 2017

Сьон (Швейцарія) - Судува (Литва) 1:1

АЕЛ (Кіпр) - Аустрія (Австрія) 1:2

3 серпня 2017

Динамо М (Білорусь) - АЕК Ларнака (Кіпр) 1:1

Шкендія (Македонія) - Тракай (Литва) 3:0

Одд (Норвегія) - Динамо З (Хорватія) 0:0

Зеніт (Росія) - Бней-Єгуда (Ізраїль) 0:1

Спарта (Чехія) - Црвена Звезда (Сербія) 0:1

Аполлон (Кіпр) - Абердін (Шотландія) 2:0

Олександрія (Україна) - Астра (Румунія) 1:0

Відеотон (Угорщина) - Бордо (Франція) 1:0

Габала (Азербайджан) - Панатінаїкос (Греція) 1:2

Фола (Люксембург) - Естерсунд (Швеція) 1:2

Фенербахче (Туреччина) - Штурм (Австрія) 1:1

Люнгбю (Данія) - Краснодар (Росія) 1:3

Марітіму (Португалія) - Ботев (Болгарія) 2:0

ПАОК (Греція) - Олімпік (Україна) 2:0

Шкендербеу (Албанія) - Млада Болеслав (Чехія) 2:1 (пен. 4:2)

Лех (Польща) - Утрехт (Нідерланди) 2:2

Альтах (Австрія) - Гент (Бельгія) 3:1

Хайдук (Хорватія) - Брондбю (Данія) 2:0

Мідтьюлланд (Данія) - Арка (Польща) 2:1

Остенде (Бельгія) - Марсель (Франція) 0:0

Ружомберок (Словаччина) - Евертон (Англія) 0:1

Мілан (Італія) - Універсітатя (Румунія) 2:0

Атлетік (Іспанія) - Динамо Б (Румунія) 3:0

Осієк (Хорватія) - ПСВ (Нідерланди) 1:0

Паніоніос (Греція) - Маккабі Тель-Авів (Ізраїль) 0:1

Домжале (Словенія) - Фрайбург (Німеччина) 2:0

Брага (Португалія) - АІК (Швеція) 2:1 (д.ч.)

 

Перші матчі

27 липня 2017

ПСВ (Нідерланди) - Осієк (Хорватія) 0:1

Тракай (Литва) - Шкендія (Македонія) 2:1

Краснодар (Росія) - Люнгбю (Данія) 2:1

Штурм (Австрія) - Фенербахче (Туреччина) 1:2

Панатінаїкос (Греція) - Габала (Азербайджан) 1:0

Млада Болеслав (Чехія) - Шкендербеу (Албанія) 2:1

Аустрія (Австрія) - АЕЛ (Кіпр) 0:0

Динамо З (Хорватія) - Одд (Норвегія) 2:1

Динамо Б (Румунія) - Атлетік (Іспанія) 1:1

Олімпік (Україна) - ПАОК (Греція) 1:1

Арка (Польща) - Мідтьюлланд (Данія) 3:2

Естерсунд (Швеція) - Фола (Люксембург) 1:0

Бордо (Франція) - Відеотон (Угорщина) 2:1

Маккабі Тель-Авів (Ізраїль) - Паніоніос (Греція) 1:0

Утрехт (Нідерланди) - Лех (Польща) 0:0

Універсітатя (Румунія) - Мілан (Італія) 0:1

Брондбю (Данія) - Хайдук (Хорватія) 0:0

Гент (Бельгія) - Альтах (Австрія) 1:1

Астра (Румунія) - Олександрія (Україна) 0:0

Евертон (Англія) - Ружомберок (Словаччина) 1:0

Абердін (Шотландія) - Аполлон (Кіпр) 2:1

Црвена Звезда (Сербія) - Спарта (Чехія) 2:0

Ботев (Болгарія) - Марітіму (Португалія) 0:0

Бней-Єгуда (Ізраїль) - Зеніт (Росія) 0:2

Марсель (Франція) - Остенде (Бельгія) 4:2

Фрайбург (Німеччина) - Домжале (Словенія) 1:0

АЕК Ларнака (Кіпр) - Динамо М (Білорусь) 2:0

АІК (Швеція) - Брага (Португалія) 1:1

Судува (Литва) - Сьон (Швейцарія) 3:0

 


 

Другий відбірковий раунд

13 липня 2017: Другий відбірковий раунд, перші матчі

20 липня 2017: Другий відбірковий раунд, матчі-відповіді

Бейтар (Ізраїль) - Ботев (Болгарія) 1:1, 0:4
Железнічар (Боснія і Герцеговина) - АІК (Швеція) 0:0, 0:2
Хеугесунд (Норвегія) - Лех (Польща) 3:2, 0:2
Аполлон (Кіпр) - Заря (Молдова) 3:0, 2:1
Корк Сіті (Ірландія) - АЕК Ларнака (Кіпр) 0:1, 0:1
Брондбю (Данія) - ВПС (Фінляндія) 2:0, 1:2
Работнічкі (Македонія) - Динамо Мінськ (Білорусь) 1:1, 0:3
Кайрат (Казахстан) - Шкендербеу (Албанія) 1:1, 0:2
Норрчепінг (Швеція) - Тракай (Литва) 2:1, 1:2 (пен. 3:5)
Слован (Словаччина) - Люнгбю (Данія) 0:1, 1:2
Паніоніс (Греція) - Горіца (Словенія) 2:0, 3:2
Хайдук (Хорватія) - Левскі (Болгарія) 1:0, 2:1
Шемрок Роверс (Ірландія) - Млада Болеслав (Чехія) 2:3, 0:2
Астра (Румунія) - Зіря (Азербайджан) 3:1, 0:0
Нимме Калью (Естонія) - Відеотон (Угорщина) 0:3, 1:1
Маккабі Т-А (Ізраїль) - КР Рейк'явік (Ісландія) 3:1, 2:0
Альтах (Австрія) - Динамо Брест (Білорусь) 1:1, 3:0
Абердін (Шотландія) - Широкі Брег (Боснія) 1:1, 2:0
Валетта (Мальта) - Утрехт (Нідерланди) 0:0, 1:3
Остерсунд (Швеція) - Галатасарай (Туреччина) 2:0, 1:1
Ференцварош (Угорщина) - Мідтьюлланд (Данія) 2:4, 1:3
Ружомберок (Словаччина) - Бранн (Норвегія) 0:1, 2:0
Інтер (Азербайджан) - Фола (Люксембург) 1:0, 1:4
Штурм Грац (Австрія) - Младость Подгоріца (Чорногорія) 0:1, 3:0
Лієпая (Латвія) - Судува (Литва) 0:2, 1:0
Вадуц (Ліхтенштейн) - Оддс (Норвегія) 0:1, 0:1
Шкендія (Македонія) - ХІК (Фінляндія) 3:1, 1:1
Габала (Азербайджан) - Ягеллонія (Польща) 1:1, 2:0
Валур Рейк'явік (Ісландія) - Домжале (Словенія) 1:2, 2:3
Тренчін (Словаччина) - Бней Єгуда (Т-А, Ізраїль) 1:1, 0:2
Прогрес Недеркорн (Люксембург) - АЕЛ Лімассол (Кіпр) 0:1, 1:2
Іртиш (Казахстан) - Црвена Звезда (Сербія) 1:1, 0:2
Осієк (Хорватія) - Люцерн (Швейцарія) 2:0, 1:2

 

Перший відбірковий раунд

29 червня 2017: Перший відбірковий раунд, перші матчі

4-6 липня 2017: Перший відбірковий раунд, матчі-відповіді

Тирана (Албанія) - Маккабі (Т-А, Ізраїль) 0:3 (0:2)
Атлантас (Литва) - Кайрат (Казахстан) 1:2 (0:6)
Вашаш (Угорщина) - Бейтар (Ізраїль) 0:3 (3:4)
Ордабаси (Казахстан) - Широкі Брег (Боснія і Герцеговина) 0:0 (0:2)
Флоріана (Мальта) - Црвена Звезда (Сербія) 3:3 (0:3)
Фольгоре (Сан-Марино) - Валетта (Мальта) 0:1 (0:2)
Валур Рейк'явік (Ісландія) - Вентспілс (Латвія) 1:0 (0:0)
Баллімена Юнайтед (Північна Ірландія) - Одд (Норвегія) 0:2 (0:3)
Судува (Литва) - Шахтар (Білорусь) 2:1 (0:0)
Младость (Сербія) - Інтер (Азербайджан) 2:0 (3:0)
Альтах (Австрія) - Чіхура (Грузія) 1:1 (1:0)
Мілсамі (Македонія) - Фола (Люксембург) 1:1 (1:2)
Ботев (Болгарія) - Партизані (Албанія) 1:0 (3:1)
Осієк (Хорватія) - Санта-Колома (Андорра) 4:0 (2:0)
Сараєво (Боснія і Герцеговина) - Зоря (Молдова) 2:1, пен. - 5:6 (1:2)
Вадуц (Ліхтенштейн) - Бала Таун (Уельс) 3:0 (2:1)
Олімпія (Словенія) - ВПС (Фінляндія) 0:1 (0:1)
ХІК (Фінляндія) - Коннас-Кі (Уельс) 3:0 (0:1)
Сейняйокі (Фінляндія) - КР Рейк'явік (Ісландія) 0:2 (0:0)
Горіца (Словенія) - Ширак (Вірменія) 2:2 (2:0)
Діфферандж (Люксембург) - Зіря (Азербайджан) 1:2 (0:2)
Ружомберок (Словаччина) - Войводіна (Сербія) 2:0 (1:2)
Слован (Словаччина) - Пюнік (Вірменія) 5:0 (4:1)
Работнічкі (Македонія) - Тре Пенне (Сан-Марино) 6:0 (1:0)
Прогрес Недеркорн (Люксембург) - Рейджерс (Шотландія) 2:0 (0:1)
Флора (Естонія) - Домжале (Словенія) 2:3 (0:2)
Лієпая (Латвія) - Крузейдерс (Північна Ірландія) 2:0 (1:3)
Торсхавн (Фарерські острови) - Нимме Калью (Естонія) 1:2 (1:2)
Корк Сіті (Ірландія) - Левадія (Естонія) 4:1 (2:0)
Дачія (Молдова) - Шкендія (Македонія) 0:4 (0:3)
Сутьєска (Чорногорія) - Левскі (Болгарія) 0:0 (1:3)
Дунав (Болгарія) - Іртиш (Казахстан) 0:2 (0:1)
Ягеллонія (Польща) - Динамо Батумі (Грузія) 4:0 (1:0)
Зета (Чорногорія) - Железнічар (Боснія і Герцеговина) 2:2 (0:1)
Лінкольн (Гібралтар) - АЕК Ларнака (Кіпр) 1:1 (0:5)
Деррі Сіті (Ірландія) - Мідтьюлланд (Данія) 1:4 (1:6)
Рунавуйк (Фарерські острови) - Динамо Мінськ (Білорусь) 0:2 (1:2)
Єлгава (Латвія) - Ференцварош (Угорщина) 0:1 (0:2)
Бангор Сіті (Уельс) - Люнгбю (Данія) - 0:3 (0:1)
Торпедо (Грузія) - Тренчін (Словаччина) 0:3 (1:5)
Пелістер (Македонія) - Лех (Польща) 0:3 (0:4)
Гандзасар (Вірменія) - Младость (Чорногорія) 0:3 (0:1)
Бальзан (Мальта) - Відеотон (Угорщина) - 3:3 (0:2)
АЕЛ Лімассол (Кіпр) - Сент-Джозеф (Гібралтар) 6:0 (4:0)
Сан-Хулія (Андорра) - Шкендербеу (Албанія) 0:5 (0:1)
Колрейн (Північна Ірландія) - Хеугессун (Норвегія) 0:0 (0:7)
Шемрок Роверс (Ірландія) - Стьярнан (Ісландія) 1:0 (1:0)
Пріштина (Косово) - Норрчепінг (Швеція) 0:1 (0:5)
АІК (Швеція) - Клаксвік (Фрарерскіе острова) 5:0 (0:0)


 

Раунд плей-оф

4 серпня 2017: Жеребкування раунду плей-оф

17 серпня 2017: Раунд плей-оф, перші матчі

24 серпня 2017: Раунд плей-оф, матчі-відповіді

Груповий етап

25 серпня 2017: Жеребкування групового етапу

14 вересня 2017: Груповий етап, перший тур

28 вересня 2017: Груповий етап, другий тур

19 жовтня 2017: Груповий етап, третій тур

2 листопада 2017: Груповий етап, четвертий тур

23 листопада 2017: Груповий етап, п'ятий тур

7 грудня 2017: Груповий етап, шостий тур

1/16 фіналу

11 грудня 2017: Жеребкування 1/16 фіналу

15 лютого 2018: 1/16 фіналу, перші матчі

22 лютого 2018: 1/16 фіналу, матчі-відповіді

1/8 фіналу

23 лютого 2018: Жеребкування 1/8 фіналу

8 березня 2018: 1/8 фіналу, перші матчі

15 березня 2018: 1/8 фіналу, матчі-відповіді

1/4 фіналу

16 березня 2018: Жеребкування 1/4 фіналу

5 квітня 2018: 1/4 фіналу, перші матчі

12 квітня 2018: 1/4 фіналу, матчі-відповіді

1/2 фіналу

13 квітня 2018: Жеребкування 1/2 і фіналу

26 квітня 2018: 1/2 фіналу, перші матчі

3 травня 2018: 1/2 фіналу, матчі-відповіді

Фінал

16 травня 2018: Фінал (Ліон, Стад-де-Ліон)

Просмотров: 254 | Добавил: Administrator | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]
Форма входа


ФК «Черноморец»

RSS «Черноморец»

Поехали на футбол!

Социальные сети

ФК "Жемчужина"

Инфо поддержка

Наши партнёры

Футзал Одессы

Реклама

Реклама

Коллекция ссылок
  • Федерация футбола Украины
  • ПФЛ Украины
  • Премьер-лига Украины
  • ФК «Черноморец»
  • ФК «Одесса»
  • СКА Одесса
  • ФК «Бастион» Ильичёвск
  • Футбол на FootBoom.com
  • Одесский футбол
  • Футзал Одессы
  • football.ua: Новости футбола
  • UA-Футбол: Новости
  • Команда болельщиков FCCO
  • ФК «Реал» Одесса
  • ИФК «Соборка»
  • ФК «Пальмира-07»
  • ФК «SOHO.NET»
  • МФЛ Одесса
  • Ф.Л.А.Г. Одесса

  • TOP 100

    Статистика

    Онлайн всего: 1
    Гостей: 1
    Пользователей: 0

    Pirate © 2017 Федерация футбола Одессы