Воскресенье, 19.05.2024, 18:55

Black Sea-PSV

Odessa Cup

Главная » 2024 » Май » 2 » Огляд півфінальних матчів Кубка Ліги Співдружності 6х6 (20.04.2024)
15:11
Огляд півфінальних матчів Кубка Ліги Співдружності 6х6 (20.04.2024)

Визначилися фіналісти

Головного та Малого Кубків.

Минулої суботи на полі стадіону одеського ліцею №100 відбулися півфінальні матчі Кубка Ліги Співдружності та Малого Кубка Ліги Співдружності з футболу 6х6. Що цікаво, усі чотири протистояння закінчилися із перевагою однієї з команд у два м'ячі.

У півфіналі Головного Кубка «Сталь» усі свої питання у протистоянні з «Оріоном» вирішила ще у першому таймі (4:0), у другому інтрига на деякий час повернулася, адже підопічні Івана Заїки забили два м'ячі у відповідь, але відігратися їм «сталевари» все ж не дозволили. Отже, 4:2, «Сталь» здобуває десяту перемогу у десяти матчах та прогнозовано крокує до фіналу.

Суперником підопічних Кирила Харченка став «СКІТ-Авто». Навіть із величезними проблемами зі складом та замінами «жовті» здобули вольову перемогу над FC «byBSea»: вони пропустили першими та програли перший тайм, але після перерви підопічні Євгена Ісаєва не лише відігралися і вийшли вперед, а й добили суперника після контратаки. У підсумку – 3:1, «жовті» у фіналі, а «моряки» зіграють із «Оріоном» у поєдинку за «бронзу».

У Малому Кубку обійшлося без несподіванок. ФК «Бургуджи», як і «СКІТ-Авто», пропустив від FC «Olympic» першим, втім, потім вимкнув режим «лінь» та вкотре у сезоні довів, що непогано грає у футбол. Підопічні Миколи Начева відігралися ще до перерви, а після неї забили ще двічі – 3:1.

Суперником «Бургуджи» у фіналі Малого Кубка буде FC«Snitch». У приголомшливому протистоянні з FC«Underdog» було забито аж 16 м'ячів. «Пацюки» впевнено вели на початку другого тайму (7:2), тоді здавалося, що «собаки» у глибокому нокауті. Втім, Артем Пінакі та компанія не здавалися до самісінького фінального свистка. Ба більше, вони ледь не здійснили вражаючий камбек! Наприкінці зустрічі, коли «чорні» залишилися у меншості, «андердоги» скоротили відставання до одного м'яча – 7:8. Після цього «пацюки» через зайві емоції взагалі залишилися учотирьох, але на останніх секундах, коли «сині» пішли всією командою в атаку, забили не вони, а саме FC«Snitch». Замість серії пенальті ми побачили перемогу підопічних Андрія Кирницького з рахунком 9:7. Сам Андрій значно покращив свої позиції у списку бомбардирів Малого Кубка (лідирує).

Отже, із нетерпінням чекаємо на фінал ФК «Бургуджи» – FC «Snitch», а також на гру FC «Olympic» – FC «Underdog».

Статистика:

20 квітня, субота, Ліцей №100

ГОЛОВНИЙ КУБОК

1/2 фіналу

СТАЛЬ – ОРІОН

4:2 (4:0)

Голи: 1:0 Олег Єрмак (Вол-р Рудий), 5, 2:0 Олег Єрмак, 11, 3:0 Вол-р Рудий (Войников), 20, 4:0 Войников (Ілля Терещенко), 23, 4:1 Заїка, 43, 4:2 Решетник (Марущак), 47.

Попередження: Шаєнко (Сталь), 43.

Кращий гравець: Олег Єрмак (Сталь).

Найкорисніший: Вол-р Рудий (Сталь).

FCBYBSEA – СКІТ-АВТО

1:3 (1:0)

Голи: 1:0 Камбаров, 17, 1:1 Щелкунов (Турчак), 28, 1:2 Топчій (пен.), 33, 1:3 Жаров (Щелкунов), 34.

3:1 (1:1)

Голи: 0:1 Валерій Кирилов (Цанга), 6, 1:1 Топало (Різник), 20, 2:1 Топало, 33, 3:1 Топало (Ніжнік), 44.

Попередження: Топало, 30 – Аль-Хоран, 22.

Кращий гравець: Топало (ФК Бургуджи).

Найкорисніший: Різник/Ніжнік (обидва – ФК Бургуджи).

FCUNDERDOG – FCSNITCH

7:9 (2:6)

Голи: 0:1 Кирницький, 5, 0:2 Захарченко (Кирницький), 7, 0:3 Захарченко, 9, 0:4 Кирницький (Гончарук), 11, 1:4 Меленчук, 12, 2:4 Пінакі, 14, 2:5 Кирницький (Стратулат), 21, 2:6 Арт. Захаров (Мазур), 24, 2:7 Захарченко, 28, 3:7 Паньков (Меленчук), 28, 4:7 Пінакі, 35, 5:7 Меленчук (Вадим Близнюк), 42, 5:8 Кирницький, 45, 6:8 Меленчук (пен.), 47, 7:8 Вячеслав Шинкарьов (Пінакі), 50, 7:9 Стратулат, 50.

Попередження: Пінакі, 36, Близнюк, 49 – Арт. Захаров, 13, Захарченко, 33, Павло Бабич, 36, Стратулат, 47, Кирницький, 49.

Вилучення: Гончарук (FCSnitch), 49 (пряма червона картка/агресивна поведінка), Захарченко (FCSnitch), 50 (друге попередження).

Кращий гравець: Кирницький (FCSnitch).

Найкорисніший: Захарченко/Арт. Захаров (обидва – FCSnitch).

Отже, найближчої суботи заплановано проведення фінальних ігор. Не забувайте, що і у Головному, і у Малому Кубку буде визначено не лише найкращі команди, а й найкращих гравців у звичних п'яти номінаціях. До зустрічі!