Воскресенье, 19.05.2024, 23:29

Black Sea-PSV

Odessa Cup

Главная » 2024 » Май » 2 » Визначилися переможці та призери Кубка Ліги Співдружності 6х6 (27.04.2024)
15:19
Визначилися переможці та призери Кубка Ліги Співдружності 6х6 (27.04.2024)

Турнір фінішував минулої суботи.

На стадіоні одеського ліцею №100 завершився ІІ Кубок Ліги Співдружності з футболу 6х6. Про фінальні матчі Головного та Малого Кубків поговоримо у нашому традиційному огляді.

ГОЛОВНИЙ КУБОК

У поєдинку за 3 місце зустрілися FC «byBSea» та «Оріон». Фаворитами дуелі були «моряки», які приємно вражали протягом групового етапу, але дещо несподівано програли у півфіналі «СКІТ-Авто». Втім, дисциплінований та непоступливий «Оріон» цілком міг відібрати медалі у підопічних Віталія Ващенка.

Гра вийшла прогнозовано бойовою, навіть попри те, що команди не змогли зібрати оптимальні склади. Рахунок відкрили «оріони», але «byBSea» швидко відігрався, вийшов уперед та відірвався на відстань у два м'ячі – 3:1.

Здавалося, після трьох «нокдаунів» підопічні Івана Заїки цілком можуть «попливти», як це було у грі зі «Сталлю». Втім, замість цього «оріони» у другому таймі відігралися – 3:3!

«Заруба» за «бронзу» продовжилася, але «червоним» більше відзначитися не вдалося. А от «моряки» це зробили ще аж тричі. У підсумку – 6:3, FC «byBSea» з першої ж спроби здобуває медалі Кубка Ліги Співдружності 6х6, а її головний голеадор Владислав Анюхін із 17 голами став кращим бомбардиром Головного Кубка. Цей титул він виборов у другому таймі, коли спочатку оформив дубль, а потім – хеттрик, внаслідок чого обійшов у списку бомбардирів

Володимира Рудого зі «Сталі».

Фінал також видався бойовим, особливо – його перший тайм. «Сталь» відкрила рахунок у протистоянні зі «СКІТ-Авто» на першій же хвилині, коли Володимир Рудий потужним дальнім ударом буквально «прошив» Миколу Унгарова. Втім, ще до перерви дубль Сергія Брухна повністю змінив настрій сторін – 2:1 на користь «скітівців».

У перерві «сталевари» по-чоловічому поспілкувалися один із одним на лаві запасних, після чого на поле вийшов реальний чемпіон. За лічені хвилини команда Кирила Харченка не просто відігралася, а й вийшла вперед. «Жовті» побігли відіграватися, але замість цього отримали у власні ворота ще цілу «торбу» м'ячів. У підсумку – 8:2 на користь «Сталі», яка проходить турнір без втрат – «білі» відсвяткували 11 перемог в 11 зустрічах, заслужено здобули головний трофей, а їхні футболісти Михайло Білоусов та Володимир Рудий ще й отримали персональні нагороди – кращого воротаря та гравця Кубка Ліги Співдружності відповідно.

Футболіст «СКІТ-Авто» Іван Жаров у підсумку заслужив аж дві нагороди – «Кращий асистент» та «Найкорисніший гравець».

МАЛИЙ КУБОК

У грі за «бронзу» Малого Кубка Ліги Співдружності 6х6 між FC «Olympic» та FC «Underdog» перемагати в основний час мали «олімпійці», які багато разів турбували воротаря «андердогів». Втім, забити у підсумку не вдалося жодній з команд – 0:0. Це дуже й дуже рідкий випадок, коли поєдинок завершується «сухою» нічиєю, втім, так було навіть цікавіше, адже володаря бронзових нагород визначала серія пенальті.

Спочатку все складалося для «Олімпіка» якнайкраще, адже «салатові» вели з рахунком 2:0 (а пробивають команди по три рази), втім, битву нервів у підсумку виграли «андердоги», які, до речі, ледь зібралися на цей матч (ще й без свого лідера Артема Пінакі). Спочатку «синім» вдалося відігратися, а потім, коли команди перейшли до ударів «на виліт», буквально «вигризли» перемогу – 3:2.

У фіналі Малого Кубка ФК «Бургуджи» зустрічався із FC «Snitch», який настільки нестабільний і непередбачуваний, що міг як вразити яскравою грою, так і провалитися по повній програмі. Через безглузді, необов'язкові червоні картки фінал пропустили важливі гравці FC «Snitch» Денис Захарченко та Олександр Гончарук. Без них команда не змогла показати свою найкращу гру, а от «Бургуджи», який значно додав на фініші турніру (п'ять перемог в останніх шести матчах), свою роботу зробив на «відмінно» – 7:3.

Кращим гравцем матчу та всього Малого Кубка став лідер «Бургуджи» Ігор Ніжнік, який, до того ж, здобув ще й нагороду кращого асистента.

Воротар «Бургуджи» Федір Небога цієї весни відіграв не настільки потужно, як наприкінці минулого року, втім, він був одним із найстабільніших воротарів серед голкіперів учасників плейоф Малого Кубка, отже, саме його було визнано кращим воротарем турніру.

Статуетку кращого бомбардира Малого Кубка додому повіз Андрій Кирницький зі «Snitch» (21 гол), а його партнер по команді Олександр Гончарук отримав від організаторів нагороду